Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Celiny Przesławickie

Celiny Przesławickie, małopolskie

  • 935 000 zł
  • 150 m²
  • 6 233,33 zł/m²

Zdjęcie

Leach & Lang (S6...

Skontaktuj się

Dom Celiny Przesławickie

Celiny Przesławickie, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

935 000 zł

150 m²

6 233,33 zł/m²

Dom Celiny Przesławickie

Zaktualizowane: 11 maja 2026

935 000 zł 150 m² 6 233,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
3 400 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

3 400 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 935 000 zł (6 233,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 150 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 3 400 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: własne
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Leach & Lang prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość (dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym i dużą działką) położoną w malowniczej miejscowości Celiny Przesławickie, zaledwie 6 km od Miechowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa i jednocześnie dużym potencjałem rozbudowy na przyszłość.
Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni ok. 34 arów. (...)

Agent

Leach & Lang (S6)

12 430 04...

12 430 04 04

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Leach & Lang (S6)

12 430 04...